Melden bij de ringmeester, hoeft niet op secretariaat
Prijsuitreiking van ring 1 is1e t/m 5e prijs te paard in de ring, volgprijzen op secretariaat
Prijsuitreiking van ring 2 is op secretariaat
CH Eext 2018
Springring 2 BB springen pony's
aansluitend aan hoofdring
Springring bijring
nr.
Ruiter
Pony
Vader
Kl.
Cat.
Parcourslopen
1
Sterre stevens
Emmely's Jelle
Wheemhoeve's Icarus
BB
B
2
Valerie Lubbers
Everest Valerie
Diogenes Kay
BB
D
3
Mascha Weinans
DDM fiona
BB
D
4
Justin Vos
Altrido's Olet's Casper
Nieuwmoeds Patrick
BB
D
5
Annika Wesselink
Presco
Prins Alfred Nra 910011 88 Stb.
BB
D
6
7
8
Daniek Oude Velthuis
Boter's Chelson
Wielgerma's Nelson He.Stb.241
BB
D
9
Dieuwke Pardijs
Mundial
Orchid Cestanii
BB
D
Melden bij de ringmeester, hoeft niet op secretariaat
Prijsuitreiking van ring 1 is1e t/m 5e prijs te paard in de ring, volgprijzen op secretariaat
Prijsuitreiking van ring 2 is op secretariaat
CH Eext 2018
Springring 1 B springen pony's
aansluitend BB springen
Springring hoofdring
nr.
Ruiter
Pony
Vader
Kl.
Cat.
parcourslopen + ombouwen (10 min.)
1
Nova Boekholt
Blue Wonder
--
B
A
2
Mascha Weinans
D.d.m. Floor
--
B
B
3
Renzo Zoer
Marshall
Wheemhoeve's Marko
B
C
4
Jayden Metting
J's Habiba
Rathlinn Robin
B
C
5
Rosanne Zinger
Miss Alinda
Aladin
B
C
6
Renzo Zoer
blacky
Roza's Savaneta
B
C
7
Mike Boere
Scooby Doo
Kaiser Bonaparte WE
B
C
8
Jayden Metting
J's Quickstar
--
B
C
9
Renzo Zoer
Gamekeeper
Wheemhoeve's Marko
B
C
10
Jasper Popken
Enjoy B
--
B
D
11
Kristel Schepers
Prince
Orchard Red Prince
B
D
12
Loes Meijer
Miss Montreal
--
B
D
13
Nikki-fleur de Haan
M&M
Orchid's Tygo
B
D
14
Zoe Walbeehm
Shandro
Onbekend
B
D
15
Jennifer Oosting
Everest Valerie
Diogenes Kay
B
D
16
wouter dijkstra
Mr. Jones
Reekamp's Saladin
B
D
17
Laura Leiting
King
Vader Onbekend
B
D
18
justin vos
Pheasants Victor
Wielgerma's Nelson
B
D
19
Fabienne Ruiter
Shotgun H
Fs Harry Potter
B
D
20
Jolienke Huisman
George
Callowfeenish Buachaill
B
D
21
Silke Keijl
Black Jack
Kantje's Ronaldo
B
D
22
Christel Kelders
Dollards Charly
Boomer
B
E
23
Hester Schrik
Mr. T.
B
E
24
Hilde Dijkstra
Qamar
Qamir Ibn Aszud ox
B
E
Melden bij de ringmeester, hoeft niet op secretariaat
Prijsuitreiking van ring 1 is1e t/m 5e prijs te paard in de ring, volgprijzen op secretariaat
Prijsuitreiking van ring 2 is op secretariaat
CH Eext 2018
Springring 2 B springen pony's
aansluitend aan hoofdring
Springring bijring
nr.
Ruiter
Pony
Vader
Kl.
Cat.
parcourslopen + ombouwen (10 min.)
1
Nova Boekholt
Blue Wonder
--
B
A
2
Mascha Weinans
D.d.m. Floor
--
B
B
3
Renzo Zoer
Marshall
Wheemhoeve's Marko
B
C
4
Jayden Metting
J's Habiba
Rathlinn Robin
B
C
5
Rosanne Zinger
Miss Alinda
Aladin
B
C
6
Renzo Zoer
blacky
Roza's Savaneta
B
C
7
Mike Boere
Scooby Doo
Kaiser Bonaparte WE
B
C
8
Jayden Metting
J's Quickstar
--
B
C
9
Renzo Zoer
Gamekeeper
Wheemhoeve's Marko
B
C
10
11
12
Loes Meijer
Miss Montreal
--
B
D
13
Nikki-fleur de Haan
M&M
Orchid's Tygo
B
D
14
Zoe Walbeehm
Shandro
Onbekend
B
D
15
16
wouter dijkstra
Mr. Jones
Reekamp's Saladin
B
D
17
Laura Leiting
King
Vader Onbekend
B
D
18
justin vos
Pheasants Victor
Wielgerma's Nelson
B
D
19
Fabienne Ruiter
Shotgun H
Fs Harry Potter
B
D
20
Jolienke Huisman
George
Callowfeenish Buachaill
B
D
21
Silke Keijl
Black Jack
Kantje's Ronaldo
B
D
22
Christel Kelders
Dollards Charly
Boomer
B
E
23
Hester Schrik
Mr. T.
B
E
24
Hilde Dijkstra
Qamar
Qamir Ibn Aszud ox
B
E
Melden bij de ringmeester, hoeft niet op secretariaat
Prijsuitreiking van ring 1 is1e t/m 5e prijs te paard in de ring, volgprijzen op secretariaat
Prijsuitreiking van ring 2 is op secretariaat
CH Eext 2018
Springring 1 L springen pony's
aansluitend aan B springen
Springring hoofdring
nr.
Ruiter
Pony
Vader
Kl.
Cat.
parcourslopen + ombouwen
slepen (10 min.)
1
Renzo Zoer
First Lady
--
L
A
2
Mascha Weinans
DDM Spetter
--
L
B
3
Kirsten Bolhuis
Florino
Arenberg's Maurits He Stb 213
L
C
4
Willemijn Sijbenga
winnetou
Vader Onbekend
L
C
5
Isa Pardijs
Jacodi's Rizja's Rheece
Jacodi's Anja's Adino
L
C
6
Yfke Priem
Sterloin
Prins Alwin
L
C
7
Vera Hoving
Vivian
Vader Onbekend
L
D
8
Arlène Krans
Orchid's Darling
Kantje's Carlando
L
D
9
Justine Wagemans
Orchid's Hero
Kantje's Carlando
L
D
10
Lisa Hamminga
Golden Delight
L
D
11
Myrthe Vos
Camily-Arlanda
Bovenheigraaf's Camillo
L
D
12
Renee Speelman
Eikenhorst's Maribel
Samba Boy
L
D
13
Jolienke Huisman
Estelle
Luckington Defender
L
D
14
Danique De Boer
Maestro Quin
Trevallion Stepping John
L
E
15
Evelyn ter Reegen
Whisper
--
L
E
16
Jayda Kailola
Legend's Blue
Lonsdale Legend
L
D
17
Jody Mulder
Gomes
Chello Ill VDL
L
E
18
Marissa Oude Velthuis
Oxford's Champ
Namelus R
L
E
19
Arlène Krans
Zavanelli Marjos
Richard
L
E
Melden bij de ringmeester, hoeft niet op secretariaat
Prijsuitreiking van ring 1 is1e t/m 5e prijs te paard in de ring, volgprijzen op secretariaat
Prijsuitreiking van ring 2 is op secretariaat
CH Eext 2018
Springring 2 L springen pony's
aansluitend aan hoofdring
Springring bijring
nr.
Ruiter
Pony
Vader
Kl.
Cat.
parcourslopen + ombouwen
slepen (10 min.)
1
Renzo Zoer
First Lady
--
L
A
2
Mascha Weinans
DDM Spetter
--
L
B
3
Kirsten Bolhuis
Florino
Arenberg's Maurits He Stb 213
L
C
4
Willemijn Sijbenga
winnetou
Vader Onbekend
L
C
5
Isa Pardijs
Jacodi's Rizja's Rheece
Jacodi's Anja's Adino
L
C
6
Yfke Priem
Sterloin
Prins Alwin
L
C
7
7
Vera Hoving
Vivian
Vader Onbekend
L
D
9
9
Justine Wagemans
Orchid's Hero
Kantje's Carlando
L
D
10
Lisa Hamminga
Golden Delight
L
D
11
Myrthe Vos
Camily-Arlanda
Bovenheigraaf's Camillo
L
D
12
Renee Speelman
Eikenhorst's Maribel
Samba Boy
L
D
13
Jolienke Huisman
Estelle
Luckington Defender
L
D
14
Danique De Boer
Maestro Quin
Trevallion Stepping John
L
E
15
Evelyn ter Reegen
Whisper
--
L
E
16
Jayda Kailola
Legend's Blue
Lonsdale Legend
L
D
17
Jody Mulder
Gomes
Chello Ill VDL
L
E
18
Marissa Oude Velthuis
Oxford's Champ
Namelus R
L
E
19
Melden bij de ringmeester, hoeft niet op secretariaat
Prijsuitreiking van ring 1 is1e t/m 5e prijs te paard in de ring, volgprijzen op secretariaat
Prijsuitreiking van ring 2 is op secretariaat
CH Eext 2018
Springring 1 M springen pony's
aansluitend aan L springen
Springring hoofdring
nr.
Ruiter
Pony
Vader
Kl.
Cat.
parcourslopen M + Z + ZZ
slepen (10 min.)
1
Yfke Priem
May's Delight Westland
Garryhinch Finn
M
C
2
Elana Van Beem
Easy Jumper
Kenaf
M
C
3
Loraine Oudman
Melody
--
M
C
4
Sophie F Kramer
Niels
Vivienne's Vision Of Freedom
M
C
5
Yfke Priem
Hentel
Dexter Leam Pondi
M
C
6
Marlou Dekker
Macho
Vader Onbekend
M
D
7
Anna Stevens
Freedom
Catano
M
D
8
Dion Franke
Landsmaat Abby
M
D
9
Hilde Veenstra
KADANZ VAN ORCHIDS
Kanshebber
M
D
10
illyssia gijsen
Challenger
Moorland Mac Dara
M
D
11
Rikst Abma
Rusty
--
M
D
12
Janthe Wijnand
Oscar
Luckington
M
D
13
Jolein Kievit
Champ
Killea Island
M
D
14
Yfke Priem
Kantje's Venus Bb
Marits Mistique
M
D
15
nina smid
Nicky
--
M
E
Melden bij de ringmeester, hoeft niet op secretariaat
Prijsuitreiking van ring 1 is1e t/m 5e prijs te paard in de ring, volgprijzen op secretariaat
Prijsuitreiking van ring 2 is op secretariaat
CH Eext 2018
Springring 2 M springen pony's
aansluitend aan hoofdring
Springring bijring
nr.
Ruiter
Pony
Vader
Kl.
Cat.
parcourslopen M + Z + ZZ
slepen (10 min.)
1
Yfke Priem
May's Delight Westland
Garryhinch Finn
M
C
2
Elana Van Beem
Easy Jumper
Kenaf
M
C
3
Loraine Oudman
Melody
--
M
C
4
Sophie F Kramer
Niels
Vivienne's Vision Of Freedom
M
C
5
Yfke Priem
Hentel
Dexter Leam Pondi
M
C
6
Marlou Dekker
Macho
Vader Onbekend
M
D
7
Anna Stevens
Freedom
Catano
M
D
8
Dion Franke
Landsmaat Abby
M
D
9
Hilde Veenstra
KADANZ VAN ORCHIDS
Kanshebber
M
D
10
illyssia gijsen
Challenger
Moorland Mac Dara
M
D
11
Rikst Abma
Rusty
--
M
D
12
Jolein Kievit
Champ
Killea Island
M
D
13
Yfke Priem
Kantje's Venus Bb
Marits Mistique
M
D
14
nina smid
Nicky
--
M
E
Melden bij de ringmeester, hoeft niet op secretariaat
Prijsuitreiking van ring 1 is1e t/m 5e prijs te paard in de ring, volgprijzen op secretariaat
Prijsuitreiking van ring 2 is op secretariaat
CH Eext 2018
Springring 1 Z springen pony's
aansluitend aan M springen
Dekensponsor: de Boer Pesse
Springring hoofdring
nr.
Ruiter
Pony
Vader
Kl.
Cat.
slepen (10 min.)
1
Johannes Beeken
Ushi van de Westeres
--
Z
D
2
Janthe Wijnand
Oscar
Luckington
Z
D
3
Jayda Kailola
Orchid's Radjah
Kanshebber
Z
D
4
Renee Speelman
Waddenhoek's Sanne
Jurjen H.
Z
D
5
Robin Sikkens
Health4Horses Wauw
Hoppenhof's Shardon
Z
D
6
Hilde Veenstra
Gossie Gossie
Ukato
Z
D
7
Emile Drenth Drenth
Oscar van de Beekerheide
Orchid's Floris
Z
D
8
Johannes Beeken
Mentos Junior
--
Z
D
9
Lisa Hamminga
Sudden
Vader Onbekend
ZZ
D
Melden bij de ringmeester, hoeft niet op secretariaat
Prijsuitreiking van ring 1 is1e t/m 5e prijs te paard in de ring, volgprijzen op secretariaat
Prijsuitreiking van ring 2 is op secretariaat
CH Eext 2018
Springring 2 Z springen pony's
aansluitend aan hoofdring
Springring bijring
nr.
Ruiter
Pony
Vader
Kl.
Cat.
slepen (10 min.)
1
Johannes Beeken
Ushi van de Westeres
--
Z
D
2
3
Jayda Kailola
Orchid's Radjah
Kanshebber
Z
D
4
Renee Speelman
Waddenhoek's Sanne
Jurjen H.
Z
D
5
Robin Sikkens
Health4Horses Wauw
Hoppenhof's Shardon
Z
D
6
Hilde Veenstra
Gossie Gossie
Ukato
Z
D
7
Emile Drenth Drenth
Oscar van de Beekerheide
Orchid's Floris
Z
D
8
Johannes Beeken
Mentos Junior
--
Z
D
9
Lisa Hamminga
Sudden
Vader Onbekend
ZZ
D
Melden bij de ringmeester, hoeft niet op secretariaat
Prijsuitreiking van ring 1 is1e t/m 5e prijs te paard in de ring, volgprijzen op secretariaat
Prijsuitreiking van ring 2 is op secretariaat